Автокружка акумуляторна з програмуванням.

Інструкція

-         Налийте рідину в розумну кружку

-         Підєднайте шнур до прикурювача в автомобілі

-         На дисплеї кружки зявиться поточна температура рідини

Як програмувати температуру

-         Натисніть кнопку SET один раз. На дисплеї почне мигати стандартна температура (120F).  Натискайте кнопку SET поки не встановите потрібну температуру (85F – 160F). Натисніть та утримуйте кнопку SET, щоб встановити температуру швидше. Після відпускання кнопки SET, встановлена температура мигатиме протягом 3 секунд. Потім показання на дисплеї повернуться до поточної температури та з’явиться  позначка , яка миготітиме, вказуючи на те, що рідина підігрівається.

-         Стандартна температура вимірюється за шкалою Фаренгейта. Щоб змінити на вимірювання за шкалою Цельсія, натисніть та утримуйте кнопку SET перед тим, як увімкнути шнур до прикурювача.

Особливості

-         Коли кружка працює, дисплей показує поточну температуру рідини та мигає позначка, яка вказує на те, що температура нижча за встановлену. Якщо температура вища, то позначка зникає та нагрівач кружки вимикається.

-         Якщо поточна температура рідини впаде нижче 2F, нагрівач вмикається та мигатиме позначка.

-         Якщо температура перевищує 160F, позначка зявляється на дисплеї та вмикається звуковий сигнал, який припиниться, коли температура впаде нижче 160F.

Таблиця рівня температур

V.HOT

Дуже гаряче

130-160 F

52,2-71,1 C

HOT

Гаряче

110-134,9 F

43,3-57,1 C

LUKEWARM

Тепле

85-109,9 F

29,4-43,2 C

ROOM TEMP

Кімнатна температура

32-84,9 F

0-29,3 C

 

Увага!

-         Не торкайтеся нагріваючого елементу, поки кружка увімкнена.

-         Вимикайте кружку, коли в ній нема рідини

Інструкція з чищення

-         Не мийте в посудомийній машині. Протирайте  вологою ганчіркою. Перед використанням упевніться, що кружка абсолютно суха.